Telefon
WhatsApp

Künye

MAVERA HABER MEDYA GRUBU

İMTİYAZ SAHİBİ

Neslihan GÜL

HABER MERKEZİ

Genel Yayın Yönetmeni
Engin AYDIN

Editörler
  • Kübra MUSLU
  • Murat USTA

VİDEO DEPARTMANI

Kreatif Video Tasarımı
  • Scala Studyo

REKLAM DEPARTMANI

Saim BABA
 
 
 

İLETİŞİM

Telefon +90 224 402 08 16
WhatsApp Hattı: +90 505 057 57 33
E-mail: haber@maverahaber.com
Osmangazi / Bursa
 
 
 

Hakkımızda

YAYIN İLKELERİ

WWW.MAVERAHABER.COM BASIN AHLAK İLKELERİNE UYMAYA SÖZ VERMİŞTİR VE BÜTÜN HAKLARI SAKLIDIR. 5846 SAYILI FİKİR VESANAT ESERLERİ YASASI’NA UYGUN OLARAK YAYINLANMAKTADIR. HABER PORTALIMIZDA YAYINLANAN HABERLER VE MAKALELER, KAYNAK GÖSTERİLMEK VE LİNK VERİLMEK KOŞULUYLA YENİDEN YAYINLANABİLİR. SİTEMİZ ÜZERİNDE YAYINLANAN YAZILAR VE YORUMLARDA YAZARLAR SORUMLUDUR. SİTEDEKİ TÜM HARİCİ LİNKLER AYRI BİR SAYFADA AÇILIR. WWW.MAVERAHABER.COM, SAYFALARDA YER ALAN HARİCİ LİNKLERİN SORUMLULUĞUNU ALMAZ. BU SİTEDE YAZILAN YAZI VE YORUMLARDAN YAZARLARI SORUMLUDUR.

YASAL BİLDİRİM

WWW.MAVERAHABER.COM ADLI HABER SİTEMİZ, HUKUKA, YASALARA, TELİF HAKLARINA VE KİŞİLİK HAKLARINA SAYGILI OLMAYI KENDİNDE BENİMSEMİŞTİR. SİTEMİZ 5651 SAYILI YASADA TANIMLANAN ‘İÇERİK SAĞLAYICI’ OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR. İLGİLİ YASAYA GÖRE, SİTE YÖNETİMİNİN HUKUKA AYKIRI İÇERİKLERİ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ YOKTUR. BU SEBEPLE, SİTEMİZ ‘UYAR VE KALDIR’ PRENSİBİNİ BENİMSEMİŞTİR. HER HANGİ BİR HABERDEN DOLAYI RAHATSIZLIK YAŞAYAN HABERİN GERÇEKLİĞİNDEN ŞÜPHE EDEN VE TELİF KONU OLAN ESERLERİN YASAL OLMAYAN BİR BİÇİMDE PAYLAŞILDIĞINI VE YASAL HAKLARIN ÇİĞNENDİĞİNİ DÜŞÜNEN HAK SAHİPLERİ MESLEK BİRLİKLERİ, İLETİSİM@MAVERAHABER.COM MAİL ADRESİNDEN VEYA İLETİŞİM FORMU İLE BİZE ULAŞABİLİRLER. BURAYA ULAŞAN ŞİKAYET VE TALEPLERİNİZ AVUKATIMIZ TARAFINDAN İNCELENECEK, VE İHLAL OLDUĞU DÜŞÜNÜLEN İÇERİKLER SİTEMİZDEN DERHAL KALDIRILACAKTIR. MADDE 3 – (1) İÇERİK, YER VE ERİŞİM SAĞLAYICILARI, YÖNETMELİKLE BELİRLENEN ESAS VE USÛLLER ÇERÇEVESİNDE TANITICI BİLGİLERİNİ KENDİLERİNE AİT İNTERNET ORTAMINDA KULLANICILARIN ULAŞABİLECEĞİ ŞEKİLDE VE GÜNCEL OLARAK BULUNDURMAKLA YÜKÜMLÜDÜR.

PRİVACY POLİCY

WE WİLL KEEP YOUR İNFORMATİON CONFİDENTİAL EXCEPT WHERE DİSCLOSURE İS REQUİRED OR PERMİTTED BY LAW (FOR EXAMPLE TO GOVERNMENT BODİES AND LAW ENFORCEMENT AGENCİES). GENERALLY, WE WİLL ONLY USE YOUR İNFORMATİON WİTHİN THE WWW.MAVERAHABER.COM HOWEVER, SOMETİMES THE WWW.MAVERAHABER.COM USES THİRD PARTİES TO PROCESS YOUR İNFORMATİON. WWW.MAVERAHABER.COM REQUİRES THESE THİRD PARTİES TO COMPLY STRİCTLY WİTH İTS İNSTRUCTİONS AND THE WWW.MAVERAHABER.COM REQUİRES THAT THEY DO NOT USE YOUR PERSONAL İNFORMATİON FOR THEİR OWN BUSİNESS PURPOSES, UNLESS YOU HAVE EXPLİCİTLY CONSENTED TO THE USE OF YOUR PERSONAL İNFORMATİON İN THİS WAY. WHEN YOU İNTERACT WİTH THE WWW.MAVERAHABER.COM WE SOMETİMES RECEİVE PERSONAL İNFORMATİON ABOUT YOU. FOR EXAMPLE, İF YOU WRİTE TO US OR SİGN UP TO A NEWSLETTER, YOU MİGHT TELL US WHO YOU ARE, HOW WE CAN CONTACT YOU AND WHAT YOU THİNK OF THE WWW.MAVERAHABER.COM AND İTS SERVİCES. WHEN YOU USE WWW.MAVERAHABER.COM ONLİNE SERVİCES, WE USE COOKİES AND COLLECT IP ADDRESSES. YOU CAN FİND OUT MORE ABOUT THİS İN THE WWW.MAVERAHABER.COM COOKİES SECTİON OF OUR FULL PRİVACY POLİCY.